,,Za nami wakacje, wakacje, już. Przed nami rok szkolny. Rok szkolny tuż”- tak wybrzmiały słowa piosenki, która podczas dzisiejszego- pierwszego po wakacjach spotkania RAFOWSKIEGO, towarzyszyła nam.

Pani Dyrektor powitała nas wszystkich. Przedstawiła Roksanę, Bartka i Mateusza, którzy od tej chwili będą razem z nami. Raz jeszcze witamy Was kochani 🙂 Po ceremonii pasowania na RAFOWICZA, jesteście już NASI.

Nasze Panie przygotowały prezentację, która sprawdzała naszą pamięć powakacyjną 🙂 Wypadliśmy świetnie. A potem mogliśmy uświadomić sobie, że jeszcze tylko: wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj i czerwiec… I znów będą WAKACJE.

RAFOWICZE! Przed nami kolejny rok wyzwań, oczekiwań i ciężkiej pracy. Zadbaliśmy o to, by każdy dzień przynosił Wam miłe niespodzianki, radość i motywację do podejmowania kolejnych działań. Odwiedzimy niejedno ciekawe miejsce w dalszej i bliższej okolicy. Spotkamy się z niejedną ciekawą i barwna postacią. Wykonamy wiele większych i mniejszych arcydzieł. Rozwiniemy własne pasje i zainteresowania. Będziemy uczyć się bawiąc, będziemy bawić się- ucząc. Poprowadzimy Was przez fascynujący świat techniki. Odkryjemy niejedną tajemnicę.

To wszystko przed nami.

A więc do dzieła!