ROK SZKOLNY 2019/2020

ZAPROSZENIE 6

Zapraszamy na warsztaty artystyczne do Gminnego Ośrodka Kultury w Godowie w dniu 15 października na godzinę 9 do 12. Tym razem będziemy lepić patery z gliny, później wypalać i glazurować. Chętnych rodziców prosimy o kontakt z wychowawcami grup.

ZAPROSZENIE 5

Zapraszamy na zajęcia które odbędą się we wtorek 17 września, w godzinach 9.00-12.00. Będziemy uczyć się malować farbami na materiale. Proszę zabrać ze sobą białą koszulkę trykotową, na wtorkowych zajęciach z pewnością powstanie na niej barwne dzieło 🙂

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Godowie, a naszą przewodniczką będzie Pani Dorotka 🙂 Art Pompownia czeka na nas!

ROK SZKOLNY 2018/2019

ZAPROSZENIE 4

Zapraszamy na warsztaty ” wielkanocne cuda wianki” 16 kwietnia 2019 r. tj. wtorek o godzinie 10.00. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z wychowawcą. Koszt warsztatów 20 zł.

ZAPROSZENIE 3

Zapraszamy do Restauracji „Rączka Gotuje” na warsztaty z Panem Remigiuszem Rączka 12 marca w godz. 10.00-12.00. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z wychowawcą. Koszt warsztatów 20 zł.

ZAPROSZENIE 2

Zapraszamy „Aktywnych Rodziców” do RAFY na zajęcia o tematyce świątecznej w środę 12 grudnia w godzinach od 9.30 – 11.30. Chętnych prosimy o kontakt z wychowawcą. Koszt udziału – 20 zł. Serdecznie zapraszamy 🙂

ZAPROSZENIE 1

Zapraszamy na drugą edycję z sushi masterem Panem Michałem 17 października o godz. 10.00. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z wychowawcą. Koszt warsztatów 20 zł.

ROK SZKOLNY 2017/2018

ZAPROSZENIE 3

Uwaga Aktywni Rodzice- czas na kolejne działania!

6 marca o godzinie 9.30 rozpoczynamy kolejne spotkanie Rodziców. Tym razem swoją aktywność wzmocnimy działaniami twórczymi. Zaplanowaliśmy ,,spotkanie” z gliną. Zbliżające się święta wielkanocne będą dla nas inspiracją i motywacją. Zapraszamy.

A jakie piękności powstały na zajęciach!!!

ZOBACZCIE SAMI.

ZAPROSZENIE 2

Te niecodzienne torby powstały z … jeansów. To przykład, jak z niczego może powstać dzieło! Zajęcia z Panem Januszem Węgrzykiem, autorem tego i wielu innych pomysłów, odbywać się będą w RAFIE 29 listopada (środa) o godz. 10.00.

Zapraszamy zainteresowanych Rodziców do wzięcia udziału w tych warsztatach. Koszt udziału w warsztatach- 20 zł. (obejmuje m.in. spodnie jeansowe).  Poszyjemy, pogadamy, może coś tam andrzejkowo powróżymy. Jednym słowem miło spędzimy czas. Informację o udziale w warsztatach prosimy złożyć u wychowawcy dziecka. Do zobaczenia.

Co tu dużo mówić.

ZOBACZCIE sami jak wyglądały warsztaty.

ZAPROSZENIE 1

Tegoroczną edycję „Aktywni Rodzice” czas zacząć!
RAFA zaprasza zainteresowane Mamy (i nie tylko) do wzięcia udziału w spotkaniu z certyfikowanymi kosmetyczkami w dniu 11 października 2017 r. o godz. 10.00.
Podczas spotkania z Panią Kasią i Panią Gosią- kosmetyczkami Instytutu Kosmetologii Madame w Wodzisławiu Śląskim, poznamy obecne trendy w kosmetologii uwzględniające aspekt higieniczny, zdrowotny i estetyczny. Dla każdej osoby biorącej udział w naszym spotkaniu zadedykowany zostanie zabieg kosmetyczny – tak by sprawił radość, relaks i satysfakcję
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

ZOBACZ fotorelację z warsztatów kosmetycznych.

ROK SZKOLNY 2016/2017

Zaproszenie 3

Jak przygotować sushi- japońskie danie złożone z ugotowanego ryżu zaprawionego octem ryżowym oraz najróżniejszych dodatków w postaci owoców morza, wodorostów nori, kawałków ryb, warzyw, grzybów, jajek? Dowiesz się, jeśli skorzystasz z zaproszenie RAFY do wzięcia udziału w warsztatach organizowanych w dniu 24 maja- tuż przed Dniem Naszych Mam 🙂 Koszt 20 zł./osobę. Warsztaty rozpoczynają się o godzinie 9.45, a poprowadzi je dla nas Sushi Master Michał Czepy.

RAFA tradycyjnie już zaprasza wszystkich chętnych Rodziców naszych wychowanków oraz naszych Przyjaciół 🙂

ZOBACZ jak powstawały małe dzieła

Zaproszenie 2

Zapraszamy wszystkich chętnych Rodziców na warsztaty rękodzieła artystycznego organizowane w RAFIE pt. ,,Świąteczne ozdoby wielkanocne”, które odbędą się 11 kwietnia o godz. 10.30. (koszt 20 zł./osobę). Za zgodą Pani Justyny Witek, która chętnie odpowie na wszystkie pytania w tej sprawie, udostępniamy jej numer telefonu 607 822 248.

ZOBACZ jak rodzice tworzyli ozdoby świąteczne.

Zaproszenie 1

W przeddzień Światowego Dnia Kobiet, RAFA zaprasza wszystkie zainteresowane MAMY (gdyby znalazł się zainteresowany Tata – to jego także zapraszamy) do wzięcia udziału w warsztatach, podczas których ,,produkować” będziemy biżuterię. Spotkamy się 7 marca o godzinie 10.30 i w miłej atmosferze stworzymy dla siebie małe dzieła. A przy okazji ,,pofedrujemy” o naszych problemach 🙂

ZOBACZ jak rodzice pracowali na warsztatach.