Drodzy Rodzice.

W najbliższy poniedziałek rozpoczynamy nowy rok szkolny. Zapraszamy wszystkich RAFOWICZÓW na godzinę 8.00. Czas pracy tego dnia w RAFIE podporządkowujemy przewozom szkolnym. Zatem około godziny 10.00 RAFOWCZE wyjadą przewozami szkolnymi do domów.

W tym roku naukę w RAFIE rozpoczyna trzech nowych RAFOWICZÓW: Roksana, Bartek i Mateusz. Zapraszamy Was kochani razem z Waszymi rodzicami na godzinę 9.00. Także pozostałych zainteresowanych naszych rodziców zapraszamy na godzinę 9.00. Po wspólnym powitaniu rozejdziemy się do domów.

Wielu rodziców zasygnalizowało, że ze względu na rodzeństwo RAFOWICZÓW muszą być także zaangażowani w innych szkołach. Szanując Państwa inne obowiązki nie planujemy zebrania z rodzicami w tym dniu. Prześlemy do Państwa natomiast pisemną informację dotycząca najpilniejszych spraw RAFOWSKICH.

Tradycyjnie zapraszamy do kontaktu z wychowawcami grup.