Zobacz film promuj膮cy nasz膮 RAF臉 馃檪

W ubieg艂ym roku szkolnym nagrali艣my film promuj膮cy nasz膮 plac贸wk臋. Premiera d艂u偶szej jego wersji odby艂a si臋 w ostatnim dniu roku szkolnego 2018/19, a g艂贸wnymi widzami opr贸cz RAFOWICZ脫W byli ich rodzice.

Dzi艣 zamieszczamy LINK https://www.youtube.com/watch?v=91qMPPXITgc&feature=youtu.be , prowadz膮cy do skr贸conej wersji filmu, zapraszaj膮c do jego ogl膮dni臋cia.

Publikujemy tak偶e ,,namiary鈥 na pe艂n膮- czternastostominutow膮 wersj臋 filmu pt.: ,,MAM AUTYZM, MAM RAF臉鈥.

Fajnie, no nie?

艢wi臋ty czas

Podczas naszego spotkania Rodziny RAFOWICZ脫W mog艂y ogl膮dn膮膰 tak偶e film, na kt贸rym wida膰, jak RAFOWICZE wykorzystuj膮 okres przed艣wi膮teczny do tworzenia dzie艂 artystycznych. To kolejny fragment muzyczno-obrazowy, kt贸ry prezentowali艣my podczas wyst臋pu RAFOWICZ脫W:-)聽 OGL膭DNIJ film.

艢wi膮teczny klip RAFY

ZOBACZ 艣wi膮teczny clip, kt贸ry nagrali艣my w prezencie dla naszych Rodzic贸w!

Raz jeszcze prezentujemy nasz膮 ,,wigilijn膮 wisienk臋鈥. To dla Was kochani Rodzice, w prezencie za Wasz ca艂oroczny trud, trosk臋 i mi艂o艣膰. Sp贸jrzcie na nasze talenty. Na nasz u艣miech i rado艣膰. Na nasze zaanga偶owanie i potrzeb臋 do艣wiadczania ka偶dego obszaru. Kochamy Was.

Druga filmowa produkcja RAFY

W ubieg艂ym roku stworzyli艣my filmow膮 opowie艣膰 o niebieskim smoku. W tym roku z okazji Miesi膮ca Rozbudzania 艢wiadomo艣ci o Autyzmie powsta艂 RAFOWSKI film, na podstawie wiersza ,,Wyj膮tkowy Kubu艣鈥. Tym razem sceneri臋 filmu tworz膮 kompozycje utworzone z klock贸w lego. Tak偶e g艂贸wni bohaterowie- to postaci z krainy klock贸w.

Premiera filmu mia艂a miejsce w RAFIE 4 kwietnia 2018roku.

TU mo偶esz ogl膮dn膮膰 nasz膮 filmow膮 produkcj臋 ju偶 teraz 馃槉

ZOBACZ premier臋

馃檪 馃檪 馃檪 馃檪 馃檪

Pierwsza RAFOWSKA bajka z mora艂em!!!

Dawno, dawno temu kiedy na 艣wiecie nie by艂o jeszcze wielkich miast鈥- tak zaczyna si臋 nasza bajka. I cho膰 akcja naszej opowie艣ci toczy si臋 w dawnych czasach, to jej przes艂anie dotyczy 偶ycia nas wszystkich dzi艣. Opowie艣膰 niezwyk艂a- bo opowiedziana rysunkami naszych WSPANIA艁YCH. Opowie艣膰 niesamowita 鈥 bo ucz膮ca wra偶liwo艣ci i zrozumienia. Opowie艣膰 fascynuj膮ca 鈥 bo wzrusza i zach臋ca do refleksji. Ta bajka 鈥 to nasz RAFOWSKI wk艂ad w kszta艂towanie 艣wiadomo艣ci o INNO艢CI聽 i jej akceptacji.

Prapremiera bajki odby艂a si臋 w RAFIE, 3 kwietnia 2017r. o godzinie 9.30. Jej uczestnikami byli艣my MY.

Dzi艣 TY mo偶esz zobaczy膰 nasz膮 animacj臋 pt.,,Bajka o niebieskim smoku鈥

Jak zaczynali艣my

ZOBACZ filmik o pocz膮tkach RAFY