Święty czas

Podczas naszego spotkania Rodziny RAFOWICZÓW mogły oglądnąć także film, na którym widać, jak RAFOWICZE wykorzystują okres przedświąteczny do tworzenia dzieł artystycznych. To kolejny fragment muzyczno-obrazowy, który prezentowaliśmy podczas występu RAFOWICZÓW:-)  OGLĄDNIJ film.

 

Świąteczny klip RAFY

ZOBACZ świąteczny clip, który nagraliśmy w prezencie dla naszych Rodziców!

Raz jeszcze prezentujemy naszą ,,wigilijną wisienkę”. To dla Was kochani Rodzice, w prezencie za Wasz całoroczny trud, troskę i miłość. Spójrzcie na nasze talenty. Na nasz uśmiech i radość. Na nasze zaangażowanie i potrzebę doświadczania każdego obszaru. Kochamy Was.

 

Druga filmowa produkcja RAFY

W ubiegłym roku stworzyliśmy filmową opowieść o niebieskim smoku. W tym roku z okazji Miesiąca Rozbudzania Świadomości o Autyzmie powstał RAFOWSKI film, na podstawie wiersza ,,Wyjątkowy Kubuś”. Tym razem scenerię filmu tworzą kompozycje utworzone z klocków lego. Także główni bohaterowie- to postaci z krainy klocków.

Premiera filmu miała miejsce w RAFIE 4 kwietnia 2018roku.

TU możesz oglądnąć naszą filmową produkcję już teraz 😊

ZOBACZ premierę

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Pierwsza RAFOWSKA bajka z morałem!!!

Dawno, dawno temu kiedy na świecie nie było jeszcze wielkich miast…- tak zaczyna się nasza bajka. I choć akcja naszej opowieści toczy się w dawnych czasach, to jej przesłanie dotyczy życia nas wszystkich dziś. Opowieść niezwykła- bo opowiedziana rysunkami naszych WSPANIAŁYCH. Opowieść niesamowita – bo ucząca wrażliwości i zrozumienia. Opowieść fascynująca – bo wzrusza i zachęca do refleksji. Ta bajka – to nasz RAFOWSKI wkład w kształtowanie świadomości o INNOŚCI  i jej akceptacji.

Prapremiera bajki odbyła się w RAFIE, 3 kwietnia 2017r. o godzinie 9.30. Jej uczestnikami byliśmy MY.

Dziś TY możesz zobaczyć naszą animację pt.,,Bajka o niebieskim smoku”

Jak zaczynaliśmy

ZOBACZ filmik o początkach RAFY