Tańczący z kartkami :-)

Taniec kolorowej kartki- oto nasza kolejna propozycja na ten rok.

Odwiedziliśmy dziś Zabytkową Kopalnię Ignacy. A także leśny park w Krostoszowicach.

Kopalnia Ignacy, to jedna z kopalń ziemi rybnickiej i jedna z najstarszych na Górnym Śląsku. To tu z bliska mogliśmy zobaczyć maszynę, która zmieniła świat 🙂

Czy wiecie jak smakuje fioletowy obiad? My wiemy :-)

W ostatni czwartek nasza RAFOWSKA kuchnia zafioleciła się. A to za sprawą fasoli, bakłażanów, fioletowej cebuli i innych fioletowych akcentów 🙂

Nasze kamyki niosą Wam właśnie komunikat :-)

W tym roku wprowadziliśmy kolejną tradycję. Naszym wyjazdowym wycieczkom będą towarzyszyć pomalowane przez nas kamienie większe i mniejsze. A na nich komunikat: ,,Tu RAFA. Jesteśmy z Wodzisławia Śląskiego” 🙂

Jak smakuje i pachnie fioletowy odcień naszej przyrody?

Hortiterapia z całym zasobem fioletowych odcieni zagościła dziś na zajęciach młodszych RAFOWICZÓW. I to dzięki niej mogliśmy zobaczyć i poczuć różne blaski fioletu.

Dzień kropki w RAFIE. Fioletowej! A jakże? :-)

Każdego roku obchodzimy Dzień Kropki w RAFIE. W tym roku nadaliśmy jej odpowiedni kolor. Oczywiście fioletowy!

Byliśmy gośćmi BLUESA POWIATOWEGO.

Wśród liczącej blisko 900 uczestników widowni byliśmy także My-RAFA 🙂 W pięknej olzańskiej scenerii, blisko jeziora, wśród wielu przyjaciół, rozwinęliśmy swe muzyczne skrzydła i ,,poszybowaliśmy” w rytm spokojnej i melancholijnej muzyki bluesowej.

A co wydarzy się w RAFIE we wrześniu? Poczytajcie…

Wrzesień upłynie nam w kolorze fioletu. Do beczki słów i skojarzeń wrzucamy w tym miesiącu następujące zagadnienia do opanowania:

Witamy nowy rok szkolny. Uroczyście, ale z uśmiechem :-)

Dziś spotkaliśmy się w RAFIE po przeszło dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej. Niektórzy z nas jeszcze wakacjują. Większość z nas była jednak obecna na pierwszej w tym roku uroczystości. Towarzyszyli nam nasi Rodzice.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w RAFIE- zapowiedź.

Ku uciesze niektórych, a smutkowi dla innych- tegoroczne wakacje powoli dobiegają do mety. Czas więc na garść informacyjnych newsów.

« Poprzednie wpisy

© 2022 Rafarafa.edu.pl

Autor szablonu: Anders NorenDo góry ↑