Spośród wielu atrakcyjnych propozycji sprawienia przyjemności dzieciom z okazji Ich święta – Nasi Rodzice wybrali wyjazd do Multikina w Rybniku 🙂 Jak zawsze trzeba było nam wykonać wiele zadań, abyśmy głośno ,,odtrąbili” kolejny nasz sukces. W podróż wybraliśmy się pociągiem. To dopiero jest doświadczenie 🙂 W Multikinie w Rybniku  mogliśmy ,,od podszewki”  zobaczyć działalność kina. Zwiedziliśmy miejsca, w których operatorzy wyświetlają filmy. Zobaczyliśmy na czym polega produkcja pop-cornu i dopiero wówczas zasiedliśmy na sali kinowej, by z przyjemnością, ogromnym przejęciem i dużym spokojem obejrzeć film pt. ,,Tomek i przyjaciele”. Po projekcji filmu czekały nas kolejne atrakcje . A wśród nich nasz posiłek w KFC. Wizyta w restauracji to także element nauki naszego funkcjonowania społecznego. Ileż cierpliwości trzeba wykazać w oczekiwaniu na wybrany posiłek 🙂 Potem spacer. Zakup biletów na stacji kolejowej. Oczekiwanie na przyjazd pociągu. Jazda powrotna. Ufff!

Wszystko się udało!!! Ten egzamin z życia- zaliczony na najwyższym poziomie. Kochani Rodzice- to był cudowny prezent na nasze święto! My dzieci- bardzo za niego dziękujemy.

ZOBACZ fotorelacje z naszej pierwszej wizyty w KINIE!