Dziś spotkaliśmy się w RAFIE po przeszło dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej. Niektórzy z nas jeszcze wakacjują. Większość z nas była jednak obecna na pierwszej w tym roku uroczystości. Towarzyszyli nam nasi Rodzice.Cudownie było się spotkać 🙂 Tym bardziej, że każdy z nas otrzymał słodką laurkę powitalną. Nasze Panie w słownych rymowankach  nie tylko powitały nas, ale przedstawiły także tegoroczne założenia naszej wspólnej pracy. Wiemy już, że w tym roku w RAFIE zagoszczą wszystkie kolory tęczy. W tym roku chcemy jeszcze bardziej pokolorować nasz świat 🙂 Będzie na pewno barwnie, radośnie i ciekawie.

Nasze Panie stworzyły i zaprezentowały dziś swoisty słowniczek RAFOWSKI, który będzie obowiązywał w tym roku szkolnym 🙂 i nie tylko…  Przymróżcie jedno oko i przeczytajcie go:

RAFA– BEZPIECZNA PRZYSTAŃ

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO – IMPERIUM KONTRATAKUJE

SPOTKANIE Z RODZICAMI – TRZĘSIENIE ZIEMI

BIBLIOTEKA – TYLKO DLA ORŁÓW

PANI DYREKTOR– KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA

GRONO PEDAGOGICZNE – W TAJNEJ SŁUŻBIE JEJ KRÓLEWSKIEJ MOŚCI

PAN JÓZEK– BŁOGOSŁAWIONY MIĘDZY NIEWIASTAMI

LEKCJE MUZYKI – ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE, ALE NIE KAŻDY MUSI TEGO SŁUCHAĆ

REHABILITACJA– DO UTRATY SIŁ

ZAJĘCIA NA BASENIE– AQUPARK BEZ ZJEŻDŻALNI

WYCHOWANKOWIE– JAK DOROSNĄĆ I NIE ZWARIOWAĆ

Nasza Pani Dyrektor zakończyła swoją powitalną przemowę następującymi słowami: ,,Rok szkolny 2022/23 uważam za otwarty”. A my wszyscy odpowiedzieliśmy gromkimi brawami.

Wakacje były cudowne, ale my cieszymy się, że jesteśmy już w RAFIE. Witajcie więc RAFOWICZE!. Witaj więc nasza kochana RAFO!

A oto nasz FOTOGALERIA.

A od jutra bierzemy się do roboty 🙂