Do tego dnia przygotowywaliśmy się długo. A nadszedł szybciej, niż mogliśmy się tego wszyscy spodziewać.

Niby radosny, a jednak z łezką w oku. Niby oczekiwany, a jednak nie utęskniony. Ostatni dzień tego roku szkolnego był szczególnie uroczysty w naszej RAFIE. Uroczystości rozpoczęły się punktualnie w samo południe. Wspólnie z Rodzicami cała ,,załoga” RAFY zasiadła w sali kinowej Akademii. Oglądnęliśmy film zrealizowany na podstawie naszych RAFOWSKICH przeżyć, wydarzeń, spotkań, osiągnięć, radości i wspólnych zmagań. Sami nie mogliśmy uwierzyć, że tak wiele udało się nam osiągnąć. Nasze wspomnienia utwierdziły nas w przekonaniu, że mamy powód do dumy i radości. Nasz trud został nagrodzony: świadectwami szkolnymi, które odebraliśmy w szkołach rejonowych oraz świadectwami RAFOWICZA, które wręczyła nam Pani Dyrektor i nasi wychowawcy. Miłym zapamiętaniem chwil spędzonych w RAFIE jest specjalnie przygotowany i ofiarowany nam kolaż z naszymi zdjęciami. Po podziękowaniach, uściskach i gratulacjach przyszedł czas degustacji truskawkowych smakołyków, które przed południem przygotowywaliśmy w RAFIE. Wszystko w kolorze i smaku truskawek. Było pysznie i pięknie. Teraz będziemy tęsknić. I czekać na czas rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego ? Pamiętając o wszystkich przestrogach wakacyjnych mamy nadzieję na dobrą zabawę, wypoczynek i słoneczną radość. Do zobaczenia już wkrótce.

POWSPOMINAJMY RAZEM

ZOBACZ jak świętowaliśmy w RAFIE zakończenie roku szkolnego