Przez ostatnie trzy lata Fundacja Kulczyka czuwała nad nami i wspierała finansowo nasze zdrowe śniadaniowanie oraz zajęcia kulinarne.

W tym roku jednak zmieniły się zasady udzielania dotacji w ramach programu Żółty Talerz 🙁 Obecnie wyłącznie świetlice profilaktyczno-terapeutyczne mogą liczyć na wsparcie finansowe. My nadal jednak jesteśmy objęci wsparcie edukacyjnym, co pozwoli nam między innymi na udział w warsztatach edukacyjnych.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Fundacji za dotychczasową współpracę 🙂 Dzięki otrzymanej od Państwa kwocie nasi wszyscy wychowankowie każdego dnia nauki szkolnej korzystali bezpłatnie ze zdrowej żywności serwowanej na drugie śniadanie oraz podczas warsztatów kulinarnych. To wielki dar, za który w imieniu rodziców naszych dzieci BARDZO PIĘKNIE DZIĘKUJEMY 🙂

Informujemy jednocześnie Rodziców RAFOWICZÓW, że utrzymujemy nadal bezpłatne śniadaniowanie dla Waszych pociech, pokrywając wszelkie koszty związane z ich organizacją z funduszy RAFY. Cieszymy się, że możemy w ten sposób organizować pobyt każdego dziecka w naszej placówce 🙂 Mamy nadzieję, że informacja ta ucieszy Państwa.