W dniu święta wszystkich RAFOWICZÓW miło nam było gościć w naszych progach przesympatyczne Panie z Leroy Merlin z Żor. Z radością także przyjęliśmy słodkie upominki od Państwa Mitków- naszych  ,,starych” PRZYJACIÓŁ. A w kolejną środę czeka nas świąteczny festyn. To prezent od kolejnego naszego PRZYJACIELA 🙂To prawdziwe szczęście mieć tylu dobrych ludzi obok siebie. Świat staje się piękniejszy i pełen radośniejszych barw. Zobaczyliśmy i poczuliśmy go dzisiaj jeszcze raz, goszcząc w RAFIE naszych darczyńców 🙂

Nasze święto uczciliśmy dziś pracą. To w ramach projektu ,,Dzieciaki Sadzeniaki”, do którego zostaliśmy zaproszeni przez Leroy Merlin z Żor. Każdy z nas, w dedykowanej dla nas osobistej doniczce, mógł zasadzić zielonego skrzydłokwiata z białymi kwiatami. Panie z Leroy Merlin zadbały o każdy aspekt naszej dzisiejszej pracy. Przywiozły ze sobą nie tylko wspomniane kwiaty i doniczki, ale także ziemię. Dzięki pięknej pogodzie popracowaliśmy w ogrodzie. Każdy dał z siebie tyle, ile mógł. I dzięki temu mogliśmy finalnie zachwycić się swoim dziełem 🙂 Na zakończenie zajęć Panie wręczyły nam dyplom i słodką  niespodziankę. Ktoś musiał im powiedzieć o tym, że to lubimy najbardziej 🙂

To były super zajęcia. Bardzo dziękujemy, ze mogliśmy wziąć w nich udział. Sami usłyszeliśmy też wiele ciepłych słów o nas samych i RAFIE. Raz jeszcze Paniom i Firmie Leroy Merlin baaaardzo dziękujemy 🙂 Do następnego spotkania.

Baaaardzo, i jeszcze baaaaardziej dziękujemy Pani Krysi i Panu Eugeniuszowi Mitko, za ich pamięć o nas i słodkie pyszności. To dla nas dużo znaczy 🙂 Jesteśmy bardzo Wam wdzięczni.

A już dziś zapowiadamy nasz RAFOWSKI festyn, który jest prezentem od naszego kolejnego PRZYJACIELA. Pana Damiana. Czeka  na nas dmuchaniec oraz zabawa z animatorami. RAFA przygotuje dodatkowe atrakcje i jeszcze parę niespodzianek. Będzie się działo! Oj, będzie!

A teraz POOGLĄDAJMY zdjęciowe wspomnienia dzisiejszych chwil.