Rodzicu RAFOWICZA, zarezerwuj swój czas. Przedstawiamy plan wydarzeń, które będą miały miejsce w najbliższym czasie.

29 maja- RAFOWICZE wyjeżdżają na wycieczkę sentymentalną do Wisły. Pamiętacie? W ubiegłym roku spędziliśmy tam dwa tygodnie podczas organizowanego przez Fundację ING Dzieciom turnusu uśmiechu. Wygraliśmy go w poprzedniej edycji konkursu!!! Po roku, chcemy odwiedzić znane nam miejsca, by powspominać cudownie miniony czas. Wycieczka jest też prezentem dla RAFOWICZÓW z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Stąd też koszty wynajmu busu oraz przejazd wiślańską ciuchcią- funduje RAFA.

3 czerwca– od godzin pośniadaniowych celebrować będziemy święto wszystkich mniejszych i większych dzieci. RAFA przenosi się na taras przed placówką. To tu odbywać się będą zabawy, spotkania, tańce, występy i wiele różnych niespodzianek. Na godzinę 13.00 zapraszamy naszych Rodziców, w szczególności nasze Mamy. Dla nich, z okazji Dnia Matki, przygotowujemy niespodziankę. Ale także przy udziale rodziców chcemy dokonać uroczystego otwarcia naszego placu zabaw. Rozstrzygniemy wówczas konkurs na nazwę naszego placu zabaw. Zajęcia zakończą się o zwykłej porze. Busy szkolne kursować będą tego dnia bez zmian. Wszystkie atrakcje, które zaplanowaliśmy na ten dzień fundować będzie RAFA.

4 czerwca wybieramy się do Rydułtowskiego Centrum kultury, na spektakl z udziałem naszej Pani Moniki, która wcieli się w postać groźnego wilka. Po spektaklu udamy się rydułtowskiej ŻYRAFY, która potocznie nazywana jest …Rafą. A więc RAFA do Rafy.

5 czerwca w ramach RAFOWSKICH spotkań rodzinnych  zapraszamy rodziny naszych RAFOWICZÓW do wzięcia udziału w spotkaniu pn. ,,POMEANDRUJMY”. Uznaliśmy, że formuła piknika czy  festynu ze względu na ich powszechność wyczerpała się 🙂 A ponieważ RAFA wciąż stara się zaskakiwać swą innowacyjnością i kreatywnością, stąd pomysł na taki przebieg tegorocznego rodzinnego spotkania. Naszym celem jest spływ meandrami rzeki Odry z możliwie największą grupą RAFOWICZÓW. Miejscem zbiórki przed i po spływie, a także po udziale rodziców w grze terenowej Quest będzie Piknik Europa w Olzie, gdzie zaplanowaliśmy wiele różnych rodzinnych atrakcji. Zaplanujcie sobie czas dla RAFY od 8.45 do 17.00 🙂 Szczegółowo o tym dniu opowiemy Wam w przesłanej do Was informacji 🙂 Koszt organizacji przepływu oraz busów, które zawozić nas będą w różne okolice naszych zmagań tego dnia, bierze na ,,swoje barki” RAFA.

19 czerwca– uroczyście zakończymy rok szkolny (to już trzeci rok szkolny RAFY 🙂 Planujemy, wzorem ubiegłych lat, że uroczystość tę rozpoczniemy o godzinie 12.00. Wcześniej odbywać się będą tradycyjne, ale ostatnie niestety w tym roku szkolnym, zajęcia z dziećmi. O szczegółach będziemy także Państwa informować w korespondencji indywidualnej.