Wrzesień to dobry czas, by porozmawiać o podróżach. Wszak jeszcze niedawno udawaliśmy się na drugi koniec Polski, albo w góry, albo nawet zagranicę, aby popodróżować, poznać nowe okolice czy odpocząć.

Nasze wycieczki, na które pojedziemy autobusem, pozwolą  nam także ,,potestować” przyjemności podróżowania innymi środkami lokomocji. Poczujemy wiatr we włosach podczas podróży kolejką wąskotorową. Poczujemy uroki wysokości podczas wyjazdu kolejką górską. Doświadczymy pięknych widoków nie tylko górskich. Rejs statkiem po jeziorze żywieckim pozwoli nam poczuć bryzę jeziorną 🙂 Na najmłodszych RAFOWICZÓW oczekiwać będą bajkowe środki podróży: między innymi kopciuszkowa dynia, siedmiomilowe buty czy latający dywan.

Dzień Chłopca, który planujemy utrzymać w konwencji męskich sportów, także dostarczy nam ,,transportowych” atrakcji. Póki co nie zdradzamy szczegółów, ale uwierzcie, będzie hardkorowo 🙂

Podczas plastycznych warsztatów powspominamy wakacyjne podróże. Będzie barwnie, kolorowo i słonecznie.

Co czwartek hucznie celebrować będziemy kolejne urodziny RAFOWICZÓW.

Wtorki oczywiście rezerwujemy na harce na basenie.

A w każdy powszedni dzień, czas nauki koncentrować będziemy wokół podróżniczych wyzwań. Nasza beczka słów zapełnia się systematycznie. A siatka pytań tworzy coraz większą ,,pajęczynę”.

RAFO! Ruszamy do dzieła! Świat podróży czeka na nas 🙂