Jesteśmy przekonani, że nic tak wzbogaca wiedzy z każdej dziedziny, jak własne doświadczenia. Dlatego od lat, zawsze chętnie, gościmy w RAFIE nasze koleżanki i kolegów z różnych szkół, którym wspólną zabawą i twórczą pracą opowiadamy o autyzmie.Podczas jednego z ,,niebieskich” wtorków gościliśmy u nas grupę uczniów ze szkoły na Wilchwach. To szkoła, w której ,,zapisany” jest nasz Adrian.

Nasze Panie przygotowały cały zestaw zadań, zabaw i ćwiczeń do wspólnego wykonania. Poznawaliśmy się wzajemnie, bawiąc się i ucząc nawzajem. To był bardzo zajmujący i rozwijający czas dla nas wszystkich 🙂 Oczywiście w kolorze niebieskim 🙂

Nasi goście mieli możliwość zaprezentowania własnych talentów 🙂 Przy akompaniamencie dwóch gitar (a propos: pamiętacie, że gitara to instrument miesiąca?) rozległy się wspólne radosne śpiewy 🙂

To był fajny czas. Naszym gościom też się bardzo podobało. Mówili nam o tym, a także napisali na swoim facebooku 🙂 Swój wpis zakończyli słowami: ,,Piękne wnętrza, wspaniali wychowankowie, dyrekcja i kreatywni nauczyciele. To zapamiętamy.”

Kochani! Bardzo dziękujemy Wam za te słowa, wspólną zabawę i uczące spotkanie. Zapraszamy do nas ponownie 🙂 🙂 🙂

POWSPOMINAJMY  opisaną wyżej wizytę naszych koleżanek i kolegów.