Czy wiecie, że niedaleko RAFY, a dokładnie w Turzy Śl. jest takie miejsce, które zachwyca, przenosi w niezwykłą przestrzeń i dostarcza wielu niesamowitych doznań? My już wiemy! Byliśmy tam dziś i jesteśmy zauroczeni 🙂

Międzynarodowy Instytut Florystki w Turzy Śl. utworzony przez naszych Przyjaciół z Rekpolu w Turzy Śl. to miejsce, które trzeba koniecznie zobaczyć. Niezwykłe palmy, kaktusy, różnorodne kwiaty większe i mniejsze, skłaniają do zachwytu 🙂 Cudownie było pobyć w tak niesamowitym miejscu i doświadczyć pozytywnych emocji. Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu, którzy zaprosili nas tam, a następnie poświęcili swój czas i uwagę dla nas. Jesteśmy wdzięczni za takich Przyjaciół 🙂 🙂 🙂 Na pewno jeszcze nie raz tu powrócimy.

Kolejnym etapem naszej wycieczkowej środy była wizyta w raciborskim Arboretum. Tu także miło spędziliśmy czas na poszukiwaniu i zachwycie nad różnymi roślinami i analizie związków i przemian, jakie zachodzą od kwiatka do miodu 🙂 Wszak to nasz główny temat majowych poszukiwań. A dzisiejsze wizyty w tak niezwykłych miejscach dostarczyły nam wielu odpowiedzi na nasze majowe pytania.

Oczywistym punktem naszej wycieczki był posiłek w MacDonaldzie 🙂

A teraz POOGLĄDAJMY  te wszystkie cudowności raz jeszcze. No i nas, oczywiście:-)