Dziś na naszej pomarańczowej tapecie kategoria zawód. Nasze Panie zaprosiły do RAFY Panów w pomarańczowych uniformach. Wiecie, co to za zawód?Pan Mirek i Pan Daniel to ratownicy medyczni w firmy FIREMED. Na ich ubiorze dominuje kolor pomarańczowy. Chyba dlatego, żeby osoby, które potrzebują pomocy od ratowników medycznych poczuły się bardziej optymistycznie i radośniej. Takie emocje powinien wyzwalać w nas kolor pomarańczowy.

Panowie przybyli do nas z ogromnymi ,,walizkami”. A w nich profesjonalny sprzęt ratujący zdrowie i życie ludziom. Sami mogliśmy poczuć się jak ratownicy, gdy odsłuchiwaliśmy na stetoskopie bicie własnego serca, albo odczytując własne tętno. Kto tylko chciał mógł dzisiaj bezpiecznie poeksperymentować ze sprzętem medycznym.

Panowie przyjechali do nas na swej wspaniałej maszynie czyli karetką pogotowia. Tu także triumfował kolor pomarańczowy, który zachęcał nas do odwagi poznania tego auta. Niektórzy z nas wjechali nawet do jego środka. Jedni na noszach, inni na wózku.

Karetka pogotowia została przez nas ,,oswojona”. Wiemy, jak się zachować, gdy będzie potrzeba podróżowania nią.

Naszym gościom i firmie FIREMED raz jeszcze pięknie dziękujemy. To była bardzo trudna, ale także bardzo ważna lekcja. Dzięki Panom wszystkie wiadomości z tej lekcji pamiętać będziemy długo 🙂 Czekamy na kolejną wizytę Panów. Do zobaczenia.

POOGLĄDAJMY relację zdjęciową z dzisiejszych zajęć.