I zn贸w jeste艣my razem 馃檪 Czas wakacji mija艂 nam w tempie b艂yskawicy. Dzi艣, kto m贸g艂, przyby艂 do RAFY, by wsp贸lnie uroczy艣cie przywita膰 rok szkolny 2021/22.Ale偶 wyro艣li艣my! Wydoro艣leli艣my! Mi艂o by艂o zobaczy膰 si臋 i u艣miechn膮膰 do siebie po przesz艂o dw贸ch miesi膮cach nieobecno艣ci w RAFIE. Du偶o do powiedzenia w tym dniu mia艂y nasze Panie oraz Pani Dyrektor. My, pod opiek膮 mamy lub taty, ws艂uchali艣my si臋 w ka偶de s艂owo, kt贸re pad艂o dzi艣 na naszej sali gimnastycznej. Najpierw by艂 czas na wspominki tego co by艂o. Potem zatrzymali艣my si臋 na moment by porozmawia膰 o tym, co teraz. A na ko艅cu dowiedzieli艣my si臋, co nas czeka w tym roku. Oczywi艣cie wszyscy trzymamy kciuki, aby panosz膮cy si臋 koronawirus nie pomiesza艂 naszych plan贸w. A mamy do zrobienia bardzo wiele.

Podczas dzisiejszej uroczysto艣ci poznali艣my nowych RAFOWICZ脫W: Jacka, J贸zka i Kaja. Fajne ch艂opaki z Was 馃檪 Witamy Was bardzo ciep艂o. A pasowanie na RAFOWICZA, kt贸rego w dniu dzisiejszym dokona艂a nasza Pani Dyrektor, daje Wam pe艂ne prawa w byciu RAFOWICZEM. Cieszymy si臋, 偶e jeste艣cie z nami. Zapraszamy Was do wsp贸lnego RAFOWANIA 馃檪

Ju偶 jutro rozpoczynamy realizacj臋 naszego wrze艣niowego projektu 艢WIAT PODR脫呕Y. Potem kolejne wyzwania (o kt贸rych piszemy w zak艂adce ORGANIZACJA ZAJ臉膯). I tak po kolei do czerwca. Bo:

ROK SZKOLNY 2021/22 UWA呕AMY ZA OTWARTY

Zapraszamy Was do naszej FOTOGALERII, by poogl膮da膰 fotki z dzisiejszej uroczysto艣ci 馃檪