W ostatnich dniach wakacji odebraliśmy niesłychanie miłą wiadomość. To informacja o wyróżnieniu, jakie otrzymaliśmy w ogólnopolskim konkursie Funduszy Norweskich i EOG pn. ,,O tym się wie”. Opowiemy Wam o tym!

Otóż: w odpowiedzi na zaproszenie, jakie do wszystkich szkół i placówek wystosowały Fundusze, stworzyliśmy pracę plastyczną z wykorzystaniem technik cyfrowych (takie były wymogi konkursu) ba temat roli, jakie Fundusze Norweskie odgrywają w życiu naszej ojczyzny. A ponieważ mamy dużo do powiedzenia w temacie autyzmu, połączyliśmy te zagadnienia. Tym sposobem powstał film poklatkowy pt. ,,Wyjątkowo wyjątkowi”. Stawka była duża. Walczyliśmy o mobilną pracownię multimedialną. Organizatorzy przewidzieli 100 takich nagród.

Do konkursu zgłosiło się bardzo dużo szkół i placówek. Byliśmy jedni z 2389 marzących o nagrodzie. Niestety nie udało się nam wygrać jednej z pracowni. Ale organizatorzy, zachwyceni bardzo wysokim poziomem prac, a także wziąwszy pod uwagę ich liczbę, postanowili o przyznaniu 50 wyróżnień. Do wyróżnionych szkół i placówek ,,powędruje” w nagrodę tablica multimedialna lub ekran dotykowy. A jedno z tych urządzeń doposaży naszą RAFĘ! Jesteśmy szczęśliwi, dumni i usatysfakcjonowani.

I w tym obszarze jesteśmy jednymi z NAJLEPSZYCH! Brawo RAFO! Brawo RAFOWICZE!

Odsyłamy Was pod poniższy link:

https://otymsiewie.pl/

Tu znajdziecie nasz film. Wyszukajcie kategorię KLASY 4-6, a potem ,,kafelek” z kawałkiem naszego logo 🙂