I znowu było fantastycznie! I to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Październikowy wieczór i noc spędzona w RAFIE dostarczyły nam wszystkim wielu okazji ku temu, by porozmawiać o kosmosie i o nas samych w NIM.

Zabawa jest wtedy super, gdy służy nam, także podczas wyzwań edukacyjnych. Nasze ,,nocne” zajęcia w piątkowy wieczór przebiegały w takiej właśnie atmosferze. Najpierw skupiliśmy się na wyzwaniach ,,naukowych”, a później na relaksacji w klimacie kosmicznym. Nasza ZMYSŁOWNIA jest najlepszym miejscem na to, ale także magiczny dywan i magiczna ściana ze swymi aplikacjami pozwalały na  kosmiczne wyzwania.

Czas na takiej zabawie i nauce szybko mija. Ani się oglądnęliśmy, a tu nadszedł czas na kolację. I to jaką?! Nasze Panie zaserwowały nam własnej roboty hamburgery. W kolacyjnym menu były także własnoręcznie przygotowane hot-dogi oraz frytki. Wszytko okraszone sałatkami i sosami. Było pysznie 🙂 Całości dopełniły owocowe soki.

A po kolacji- pierwsze przymiarki do snu. Najpierw mycie zębów. Potem aranżacja naszych sal na sypialnie. Sami organizowaliśmy sobie wygodne miejsce do spania.  W ruch poszły materace, koce, pufy i co tam jeszcze… Śmiechu i zabawy było co niemiara. Utuleni we własne kocyki i kołderki oczekiwaliśmy na wieczorny kosmiczny seans filmowy. Niektórzy z nas podczas projekcji filmu słodko zasnęli. Inni ,,powalczyli” jeszcze trochę. I tym sposobem na naszej RAFIE zapadła kosmiczna cisza.

I w tej ciszy trwaliśmy do samego rana. A kto się obudził, rozpoczął swe przygotowania do śniadania: poranna toaleta, ubieranie się, porządkowanie sali… Po śniadaniu czekali już na nas nasi rodzice. Niektórzy byli bardzo stęsknieni 🙂

Było cudnie. Wszystkim RAFOWICZOM należą się słowa uznania. Jesteście NAJLEPSI!!!!

POOGLĄDAJMY i powspominajmy tamte chwile.