W minionym tygodniu Paweł przystąpił do egzaminów klasyfikacyjnych. Najpierw część pisemna, a następnie ustny egzamin z każdego przedmiotu szkolnego: język polski, język angielski, historia i WOS, matematyka, fizyka, chemia, geografia i biologia. Z wszystkich przedmiotów Paweł osiągnął średnią 5,0. BRAWO, BRAWO, BRAWO.

Komisja, która oceniała wiedzę przedmiotową Pawła- była pod ogromnym wrażeniem. W skład komisji wchodziła Pani Dyrektor gorzyckiego gimnazjum oraz nauczyciele przedmiotowi z tejże szkoły. Nauczyciele nie szczędzili także pochwał pod adresem dorosłości i zachowania Pawła. Skupienia, uwaga, skoncentrowanie na problemie, radzenie sobie ze stresem, radość i kulturka osobista:-) Te słowa to miód na nasze uszy. Bardzo dziękujemy za nie.

Współpraca ze szkołą w Gorzycach była dużą przyjemnością. Koledzy z klasy Pawła odwiedzili RAFĘ dwukrotnie. Zawsze z prawdziwą klasą! Za każdym razem było to bardzo miła wizyta, połączona z uczącą zabawą i nauką o rozumieniu i akceptowaniu inności. Dziękujemy bardzo Pani Dyrektor oraz wychowawczyni klasy Pawła. Będziemy tęsknić za Wami. Wpadajcie do nas, gdy tylko będziecie mieć ochotę 🙂

A Tobie Pawle raz jeszcze bardzo, GRATULUJEMY. Takie wyniki na świadectwie to mistrzostwo świata. To jak zdobycie Mont Everestu. I to po raz kolejny 🙂