Bal karnawałowy w RAFIE jest szczególnie uroczystym i dostojnym wydarzeniem. Nasze Panie dokładają wszelkich starań, żebyśmy się czuli jak prawdziwi dorośli. Gra więc dla nas prawdziwa kapela rockowa, są stoły suto zastawione różnymi pysznościami, a wokół nas przepiękna atmosfera własnoręcznie wykonanych dekoracji 🙂

W przygotowaniach do balu pomagają nam zawsze nasi PRZYJACIELE i dobroczyńcy. I tym razem mogliśmy liczyć na ich szczodrość 🙂

Pani Kasia Prus i jej Restauracja Szykowna podarowała nam pyszne kanapki. Do wyboru, do koloru. Buźki nam się uśmiechały, gdy chrupaliśmy te pyszności.

Pyszne zapiekanki z różnym ,,nadzieniem” podarowała nam firma WODZIO. Te pyszności będziemy chrupać jeszcze podczas kolejnej naszej uroczystości.

O wystrój kwiatowy naszych stołów zadbaliśmy dzięki Hurtowni Kwiatów REKPOL z Turzy Śl.

Kochani nasi Przyjaciele! Raz jeszcze bardzo, ba, najbardziej na świecie dziękujemy Wam za Waszą życzliwość, sympatię, otwartość, a przede wszystkim za Wasze dary 🙂 🙂 Przesyłamy uściski i buziaki!

Dziękujemy zespołowi Blues and Luz za piękną muzę, która wyzwoliła w nas nasze talenty taneczne. Widzimy się z Wami za rok. Obiecaliście!

Nasza kamera i aparat fotograficzny zarejestrowała niektóre tylko chwile wczorajszego balu. ZOBACZCIE je koniecznie! Było P R Z E F A N T A S T Y C Z N I E ! !

Dziękujemy RAFO, za kolejne cudne przeżycia. Bez Ciebie życie nie byłoby takie piękne 🙂 🙂 🙂