Dziś ostatni piątek miesiąca. Czas więc na październikowe podsumowanie.Podczas dzisiejszego podsumowania postanowiliśmy oddać głos dyni. Bo dynia jest P O M A R A Ń C Z O W A ! Tak, jak pomarańcza, mandarynka, marchewka, brzoskwinia, lis, wiewiórka, nagietek, bursztyn, włosy Pani Katarzyny Dowbor, cała postać Tygryska, góry na mapie fizycznej świata… Jednym słowem: wszystko, o czym rozprawialiśmy podczas październikowych zajęć w RAFIE:-)

A działo się sporo, oj sporo. O tym wszystkim opowiada nasz film, który oglądnęliśmy na dzisiejszym podsumowaniu.

OTO nasz film.

Scenerię naszego podsumowania stanowiły ,,tworzące” się na naszych oczach dzieła sztuki. Zauważcie, że na naszych płótnach obok fioletu zagościł także kolor pomarańczowy. Podobnie się ma na naszych koszulkach. I tu kolor biały ustępuje miejsca coraz to nowym kolorom.

Na dzisiejsze nasze spotkanie każda grupa przygotowała własną aranżację dyni. Była ,,Pani Dynia”, była też ikebana dynia. Jak zawsze nasza wyobraźnia ,,powędrowała” różnymi ścieżkami.

Nowością dzisiaj był koncert fletowy. Ten instrument bowiem towarzyszył naszym październikowym ,,opowieściom”. Dziś na flecie zagrała dla nas Pani Beata 🙂

A Pani Alina przygotowała dla nas wszystkich dyniowe pyszności. Posmakowaliśmy kompotu z dyni oraz przepysznego ciasta dyniowego. Było pysznie, cudnie i pomarańczowo 🙂

Odtańczyliśmy także nasz taniec. Jeszcze tylko sesja zdjęciowa w pomarańczowych skarpetkach. I…  żegnamy październik, by wkrótce powitać listopad.

A w listopadzie opowiemy sobie o różnych odcieniach czerni.

Tymczasem POOGLĄDAJMY  zdjęciowe wspomnienia dzisiejszych zajęć.