Szanowni Rodzice,

wiemy, jak ważne dla Waszych dzieci są zajęcia stacjonarne na terenie RAFY.

Pomimo wciąż trudnej sytuacji epidemiologicznej zdecydowaliśmy, że powrócimy do tej formy zajęć już od najbliższego poniedziałku. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby wystarczyło nam sił i zdrowia na kolejne wyzwania edukacyjno-wychowawcze. Oczekujemy jednak, że także Państwo czuwać będziecie nad dobrą kondycją zdrowotną całej społeczności RAFOWSKIEJ. Zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego niedopuszczalne jest, aby dziecko z objawami chorobowymi uczestniczyło w zajęciach. Prosimy zatem o czujność i reakcję na wszelkie objawy chorobowe Waszego dziecka. Realne zagrożenie pandemiczne wymagać będzie z naszej strony radykalnych decyzji w tym obszarze. Tylko wtedy możliwe będzie kontynuowanie zajęć w formie stacjonarnej.

Do zobaczenia w poniedziałek w RAFIE 🙂