Nasze panie mają niezwykłe talenty. Dziś poznaliśmy umiejętności aktorskie naszej Pani Moniki. Podczas spektaklu o Czerwonym Kapturku, Pani Monika wcieliła się w postać groźnego wilka.

Tradycją Przedszkola ,,Plastusiowo” z Rydułtów jest coroczna organizacja spektaklu teatralnego, w którym wszystkie role powierzone są rodzicom małych przedszkolaków. Ta cudna inicjatywa podejmowana jest z okazji Dnia Dziecka. W tym roku RAFA dostąpiła zaszczytu wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu, w charakterze publiczności. A to dzięki temu, że jedna z najważniejszych ról tegorocznego spektaklu została powierzona mamie małego Huberta, a naszej Pani Monice.

Tuż przed godziną 10.00 przybyliśmy do Rydułtowskiego Centrum Kultury. Każdy z nas otrzymał bilet wstępu.  Dwa miłe krasnale poprosiły o nie, gdy przestępowaliśmy próg sali widowiskowej. Uff. Nikt nie zgubił swojego biletu. Weszliśmy wszyscy 🙂

Zajęliśmy swoje miejsca na widowni. I w skupieniu, ciszy i z uśmiechem na twarzy przystąpiliśmy do tej uczty, jaką jest udział w spektaklu teatralnym. I znowu zdaliśmy egzamin z tej próby. BRAWO RAFOWICZE!!!

Tymczasem na scenie rozgrywały się różne historie. Scenariusz ,,Czerwonego Kapturka” przeplatał się z wydarzeniami zaczerpniętymi z bajki o Królewnie Śnieżce. Nagle na scenie pojawił się wilk. Szare futro, ostre pazury, groźna twarz. Czyżby to była Pani Monika ? No cóż. Taka rola! Trzeba przyznać, że niektórzy z nas do końca nie wierzyli, że pod ,,maską” wilka kryje się Pani Monika. To się nazywa kunszt aktorski!!!

Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie nas na spektakl. Było nam bardzo miło 🙂 Wiemy już, że to nie było ostatnie nasze spotkanie z Państwem. I już cieszymy się na następne. Pozdrawiamy i gratulujemy super pomysłu!

A my jeszcze raz przenieśmy się w świat bajki. POOGLĄDAJMY zdjęcia i filmiki.