Woda to cudowna substancja. Bez niej niemożliwe byłoby nasze życie. Jest wszędzie. I w nas i wokół nas. Nad nami i pod nami. Miniony miesiąc pozwolił nam na poznanie nowych wiadomości, ale także utrwalił wiedzę poznaną wcześniej. Środowe wycieczki do radlińskiej tężni i miasta, w którym początek bierze najważniejsza i najdłuższa polska rzeka- dopełniły całości.

To był fascynujący projekt. Dlatego też postanowiliśmy podsumować go w szczególnie uroczysty sposób. Wcieliliśmy się w różne ,,wodne” postaci. Były krople deszczu, ryby, ośmiornice, wodorosty, żaby… Przy dźwiękach muzyki pokazaliśmy, jaką drogę pokonuje w przyrodzie maleńka kropla wody, by zmienić się w burzową chmurę. Był solowy występ piosenkarski, były tańce grupowe oraz inscenizacje indywidualne. Było SUPER.

Podsumowanie projektu odbywało się w przeddzień święta wszystkich dzieci. Było nam niezwykle miło, że w dniu tym odwiedzili nas nasi ,,starzy” przyjaciele- Państwo Krystyna i Eugeniusz Mitko. Po oglądnięciu naszego występu państwo Mitkowie obdarowali nas słodką niespodzianką. Bardzo dziękujemy Państwu za pamięć o nas. Wszyscy lubimy, gdy inni ludzie myślą o nas. A szczególnie miłe są nam niespodzianki. Jesteśmy wdzięczni za Państwa dobroć. Mamy nadzieję, że nasz występ przypadł Państwu do gustu 🙂

ZOBACZCIE czy i Wam podoba się nasze artystyczne ,,występowanie” .