Do naszego ogrodu codziennie przylatują pszczoły. A dziś do RAFY, na podsumowanie projektu pn. ,,Od kwiatka do miodu” przybyli PSZCZELARZE- nasi przyjaciele, którzy działają w gorzyckim kole pszczelarzy.

Nie była to pierwsza wizyta pana Alfreda i pana Jacka w naszej RAFIE. Ale jak zawsze fascynująca, smaczna i kolorowa 🙂 Zachwyciliśmy się opowieściami o życiu królowej oraz innych członków pszczelej rodziny. Popodglądaliśmy nawet trochę życie w ulu.

Wcześniej jednak zaprosiliśmy panów do części podsumowującej nasze działania w tym miesiącu. A było co wspominać… Pani Iza i Pani Kasia przypomniały nam wszystkie wydarzenia ostatniego miesiąca w krótkim filmie.

OTO I ON

Najsmaczniejszym momentem dzisiejszego dnia była degustacja miodu. Ummm; ten smak, aromat, zapach 🙂 Przepysznie! Panowie podarowali nam dodatkowo cztery słoje miodziku na zaś 🙂 Bardzo, BARDZO i jeszcze bardziej DZIĘKUJEMY 🙂
A my zaprosiliśmy naszych gości na pyszną kawę, przygotowana przez najlepszych baristów czyli Judytę i Bartka. Kawa też była pyszna 🙂

POOGLĄDAJCIE zdjęcia z dzisiejszego podsumowania.

To był niesamowity miesiąc. Było kolorowo, pachnąco, ciepło i smacznie. Wszystko nam sprzyjało: pogoda podczas wycieczki i naszych ogrodowych prac, dopisali nasi goście, a nasza energia wyzwalała moc i działanie.

Przed nami ostatni w tym roku projekt. RUSZAMY więc!