I Ty, i ja, i On- wspinamy się codziennie na kolejne szczeble naszej życiowej drabiny. Dla jednych to tylko szczebelki, dla niektórych jednak- to najwyższe szczyty górskie 🙂 Spotkanie w Jastrzębiu Zdroju, z naszymi koleżankami i kolegami z pobliskich placówek kształcenia specjalnego, przypomniało nam  o tej życiowej prawdzie.

Nasza RAFA w spotkaniu tym reprezentowana była przez Oskara, Adasia, Krzysia, Kubusia, Marcinka, Janka i Ewelinkę. Na tę okoliczność Pani Monika przygotowała krótką opowieść fotograficzną o nas, której slajdy zmieniały się w rytm piosenki zespołu Luxtorpeda pt. ,,Autystyczny”. Było żywiołowo, rockendrolowo, z przytupem i odważnie 🙂 Jednym słowem: MY!

Fajnie było się spotkać z innymi, edukacyjnie ,,pobawić”, poznać historię wybitnego Himalaisty Pana Hudka, gromko oklaskiwać występy śpiewających i tańczących górali, a także samych organizatorów w roli bębniarzy. Miłą niespodzianką był prezent dla każdego z nas oraz posiłkowe biwakowanie na trawie 🙂 Było super!!! Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej nr 23 z Jastrzębia Zdroju za zaproszenie nas.

A oto nasza krótka FOTORELACJA z dzisiejszego spotkania w Jastrzębiu