Nasi kochani solenizanci: Kaja, Judyta, Jacek, Kamil i Wiktor z wielką pompą, pysznym tortem i bąbelkami szampana zaprosili nas do wspólnego celebrowania ich kolejnych urodzin. A było co świętować:-)

Szczególnie hucznie obeszliśmy urodziny Kaji i Wiktora. To właśnie podczas ich imprez wystrzeliły w górę korki z szampana (uspakajamy. Był to szampana dla dzieci). Wszak 18 urodziny każdego z nich wymagały wręcz takich wystrzałów 🙂 Tak Kochani! Weszliście już w okres dorosłości. Ale nie traćcie nigdy ducha dziecka. Niech pomaga Wam każdego dnia!

Wszystkim solenizantom raz jeszcze życzymy więcej i więcej: radości, miłości, szczęścia i zdrowia!

A oto jak świętowaliśmy urodziny każdego z naszych solenizantów. Zobaczcie sami:

URODZINY JACKA

URODZINY WIKTORA