Kochani RAFOWICZE! To dla Was jesteśmy tu codziennie. Ale nie codziennie świętujemy z takim rozmachem. Wasza Pani Dyrektor, Wasze Panie Nauczycielki, Wasze Panie Pomoce, Wasza Pani Sekretarka oraz Wasz Pan Józek ,,stanęli na głowie”, aby ten dzień na długo został przez Was zapamiętany.To specjalnie dla Was ,,przyjechały” lody włoskie CARPIGIANI. O smaku waniliowym, polewane wybraną przez Was polewą.

Na specjalne nasze zaproszenie przyjechał do Was z Częstochowy ,,kolorowy człowiek” z głową kolorowych pomysłów- Pan HAPI HAPI. Wspólnie czarowaliście wulkany, wypuszczaliście do nieba bańki mydlane, ćwiczyliście równowagę na ruchomej równoważni. Były kolorowe balony, które zmieniały się w miecze oraz inne stworki. Jednym słowem poznawaliście różne barwne animacje i pięknie się w nich odnajdywaliście 🙂

Potem zasiedliśmy do obiadowego stołu, na którym rozgościł się Pan Mc Donald’s. Specjalnym transportem, prosto z restauracji Mc Donald’s, dojechały do nas zestawy Happy Meal’s oraz Mc Royal. Ależ było uciechy!

Nie trzeba chyba dodawać, że wszystkie te kolorowe i pyszne niespodzianki były ufundowane przez RAFĘ 🙂

A na zakończenie tego wspaniałego dnia pełnego niespodzianek dojechali do nas niezwykli goście na swych wspaniałych maszynach. Wiecie o kogo chodzi? Tak, tak. To nasi PRZYJACIELE strażacy. Każdy, kto chciał, mógł skorzystać z niezwykłej podróży w stronę słońca, które tego dnia było niezwykle nam przychylne 🙂 Prawdziwa strażacka drabina wyniosła nas na wysokość dachu naszej RAFY. Było wysoko, ale my oczywiście daliśmy rady 🙂 Było fantastycznie!

I to nie koniec niespodzianek. Wyobraźcie sobie, że kiedy ma się wokół siebie prawdziwych przyjaciół, to oni nie zapominają o chwilach szczególnie ważnych. Chcemy pięknie podziękować Państwu Mitko, którzy już wielokrotnie obdarzali nas słodkimi prezentami. Dziś każdy z nas otrzymał od nich słodką paczuszkę, specjalnie dla nas na okoliczność naszego święta przygotowaną. Dziękujemy Państwu Mitko raz jeszcze.

Nasze kamery i aparaty fotograficzne zarejestrowały najważniejsze chwile dzisiejszego dnia. Kto chciałby zobaczyć jak celebrowaliśmy dzisiejsze święto, zapraszamy do OGLĄDNIĘCIA GALERII.

Kochani RAFOWICZE! Raz jeszcze chcemy Wam życzyć samych takich radosnych i pogodnych dni. I uśmiechajcie się często. Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. A uśmiechnięty świat jest najpiękniejszy 🙂

A przed Wami jeszcze jedna niespodzianka związana z Waszym świętem. Już w najbliższą środę (9 czerwca) udajemy się na wycieczkę do miejsca pełnego zabawy, radości i uśmiechu. Celem naszej wycieczki jest miasteczko Twinpigs w Żorach. A tam czekają na nas karuzele, kina, animacje, pokazy, warsztaty itp. Wycieczkę jak zawsze w całości funduje Wam RAFA, zarówno przejazd autokarem, jak i całodzienny pobyt w miasteczku. Mamy nadzieję na kolejną super zabawę 🙂