Nasi Rodzice zawsze chętnie przyjmują nasze zaproszenie do RAFY. Nie inaczej było także tym razem. W wyznaczonym przez wychowawcę grupy terminie, Rodzice niemal w komplecie pojawili się w RAFIE. Ta wizyta różniła się jednak znacząco od wcześniejszych odwiedzin. Tym razem zadaniem Rodziców było wejść ,,w skórę” swojego dziecka i ,,na własnej skórze” doświadczyć wszystkich aktywności, które na co dzień wykonują nasi RAFOWICZE. Dla RAFY  był to też czas, podczas którego mogliśmy zademonstrować wszystkie urządzenia, wyposażenie oraz specjalistyczne sprzęty, w które wyposażona jest nasza placówka.

I co na to nasi Rodzice? Z ,,otwartą przyłbicą” podchodzili do każdego zadania. Był wysiłek, koncentracja, ale także zaduma, refleksja i radość. Usłyszeliśmy od nich wiele słów pochwały, dumy i wdzięczności. Zachwyciła nasza ZMYSŁOWNIA XXI wieku, sprzęt do diagnozy i terapii EEG Biofeedback, wyposażenie służące integracji sensorycznej, sprzęty multimedialne, różnorodność i wielorakość pomocy dydaktycznych. Po dwóch godzinach zajęć, rodzice zgodnie przyznali, że są już świadomi tego, dlaczego ich dzieci po zajęciach w RAFIE są pozytywnie zmęczone 🙂 Wizyta Rodziców była też czasem na ,,pogaduchy przy kawie”.

Cieszymy się bardzo, że nasza kolejna propozycja otwartej współpracy z Rodzicami spotkała się z takim odzewem i zainteresowaniem 🙂 To duża radość dla nas. Gdy słyszymy, że chcielibyście, aby zorganizować podobne spotkanie z rodzeństwem RAFOWICZÓW- nasza radość jest jeszcze większa!!!!

I jeszcze raz BAAAAARDZO dziękujemy za wszystkie cudowne słowa o nas 🙂

A tu nasza FOTORELACJA z przebiegu zajęć z Rodzicami 🙂