Dzisiejsze spotkanie ze strażakami Powiatowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śl. miało dwa oblicza. Po pierwsze: utrwalenie umiejętności radzenia sobie w sytuacji zagrożenia pożarowego w placówce (próbny alarm pożarowy); po drugie: udział w uczącej zabawie służącej pokonywaniu barier i ,,sięganiu” coraz wyżej 🙂

Nasi dzielni strażacy odwiedzili nas dziś po raz kolejny. Za każdym razem spotkanie z nimi to dla nas super przeżycie: jest adrenalina, są bariery do pokonania, jest uciecha, jest zabawa, jest nauka! Nie inaczej było tym razem 🙂 Pod czujnym okiem strażaków na sygnał: ,,Uwaga. Próbny alarm pożarowy”, w czasie 2 minut i 20 sekund ewakuowaliśmy się z RAFY na jej dziedziniec. Byliśmy opanowani ale zdecydowani, spokojni ale aktywni, skupieni ale uśmiechnięci.

Nasi Przyjaciele byli z nas zadowoleni 🙂 czego wyrazem było między innymi oddanie nam we władanie dwóch samochodów strażackich 🙂 W jednym z nich ,,stworzyliśmy” bazę do wsiadania i wysiadania, drugim- ,,wyjeżdżaliśmy” w górę, coraz bliżej słońca. Nie wierzycie?

ZOBACZCIE sami 🙂

Raz jeszcze pięknie dziękujemy za te fascynujące chwile, które z Wami spędziliśmy. Do zobaczenia 🙂