Żołnierze to bardzo dzielni ludzie. Dziś poznaliśmy młodzież z rybnickiej szkoły, która przygotowuje się do tego zawodu. Braliśmy także udział w musztrze wojskowej. Co to był za dzień !!!!RAFA gościła dziś grupę uczniów Zespołu Szkól w Rybniku ZDZ w Katowicach, która pod opieką pana majora Zbigniewa Ciałonia, w pełnym ekwipunku zaprezentowała nam mistrzowską musztrę wojskową 🙂

To był czas cudnej zabawy, podczas której praca mieszała się z pasją, radością i nauką odpowiedzialności. Każdy z nas mógł poczuć ciężar karabinu na swych barkach. Każdy z nas mógł pomaszerować w hełmie na głowie i kamizelką na sobie. Podziwialiśmy. Doświadczaliśmy. Uczyliśmy się.

Bardzo dziękujemy Panu Zbyszkowi i koleżankom oraz kolegom z Rybnika. Trzymamy za słowo, że wkrótce znów się zobaczymy 🙂 Czekamy na Was!

ZOBACZCIE relację fotograficzna z dzisiejszych zajęć.