19 czerwca spotkaliśmy się w RAFIE,  aby wspólnie z naszymi rodzicami uroczyście zakończyć kolejny nasz rok szkolny. Podsumowaliśmy nasze przedsięwzięcia edukacyjne, nasze wyzwania wychowawcze oraz wszystkie działania, w których aktywnie uczestniczyliśmy.

Każdy RAFOWICZ otrzymał swą indywidualną książkę, obrazującą najważniejsze tegoroczne wydarzenia. Miłym prezentem były także materiałowe plecaki od fundacji Kulczyka 🙂 Z radością każdy z nas przyjąć także dyplom uznania, za nasz całoroczny trud, aktywności i postępy.

Ważnym wydarzeniem tego dnia była projekcja dwóch RAFOWSIKCH filmów. W obydwu byliśmy głównym aktorami.

Film pt. ,,WAKACJE” był podsumowaniem dziesięciu ostatnich miesięcy naszej ciężkiej pracy (z przymróżeniem oka i na wesoło) oraz miłym wprowadzeniem w wakacyjny okres próżnowania i leniuchowania.

Natomiast film pt. ,,Mam autyzm. Mam RAFĘ” – jest natomiast opowieścią o naszej RAFIE,  naszym RAFOWSKIM życiu i o nas RAFOWICZACH. Film ten służyć będzie promocji naszej codziennej działalności 🙂

Wszystkimi zmysłami poczuliśmy zbliżający się wakacyjny czas. Teraz zamierzamy korzystać z niego 🙂 i tak do września.

Do zobaczenia RAFO.

POOGLĄDAJ zdjęcia z RAFOWSKIEJ  uroczystości zakończenia roku szkolnego.