,,Ludzie nie zmieniają się, lecz tylko ich pojazdy”- tymi słowami piosenki można by zamknąć nasze październikowe zmagania projektowe. Co sprawia jednak, że pojazdy te zmieniają się? Jak kolejne wynalazki wpłynęły na rozwój techniki? Czy para może wprowadzić ogromną maszynę w ruch?

Tych pytań jest jeszcze cała masa. Tylko na niektóre z nich znaleźliśmy w naszym projekcie proste odpowiedzi, inne wymagają większego zgłębienia. A niektórych po prostu nie rozumiemy 🙂

Podczas dzisiejszego podsumowania utrwaliliśmy poznaną wiedzę. Uczyniliśmy to podczas grupowych gier i zadań: pojazdowa oś czasu, memory, stwórz rodzinę pojazdów i wielu innych, które przygotowały dla nas Pani Kasia i Pani Iza. Podziwialiśmy pojazdy, które samodzielnie tworzyliśmy na zajęciach z dostępnych materiałów. A jest co podziwiać:-) Pojazdy te aktualnie znajdują się w centrum naszej RAFY, czyli w jej holu głównym. Sami jesteśmy pod ogromnym wrażeniem naszych dzieł. Musicie koniecznie je zobaczyć.

A tymczasem zajrzyjcie do naszej FOTOGALERII by pooglądać zdjęcia z naszego dzisiejszego podsumowania.

Już od czwartku realizować będziemy kolejny tegoroczny projekt. Bardzo bliski nam, bo dotyczący każdego z nas. ,,Od narodzin do śmierci”. Czeka nas duuuuużo emocji.