Wciąż poszukujemy nowych wyzwań, których celem jest radość, zabawa, ale przede wszystkim nauka bycia dorosłym i samodzielnym.

Nasz nowy projekt pn. RAFA CAFE, adresujemy do naszych najstarszych RAFOWICZÓW, których poziom umiejętności nie stanowi bariery do podjęcia trudu opanowania podstawowych technik baristycznych. Tak, tak Kochani. To dla nich RAFA organizuje kurs baristyczny, który stanie się początkiem kolejnych wyzwań.

Zdobyte umiejętności baristyczne trzeba utrwalać i pielęgnować. W tym celu planujemy otwarcie na terenie naszej RAFY kawiarni treningowej, w której, na ekstra w tym celu zakupionym sprzęcie, nasi wyszkoleni bariści będzie doskonalić swe umiejętności. Póki co, kawiarnia świadczyć będzie usługi dla naszych rodziców i gości. Ale mamy także bardziej odważne plany… Na nie jednak trzeba będzie trochę poczekać.

Kawiarnia to nie tylko ciepły napój. To także słodka przyjemność. Projekt RAFA CAFE ,,ogarnie” i te tematy. W ramach naszego projektu zorganizujemy cykl warsztatów edukacyjno-kulinarnych dla wszystkich RAFOWICZÓW w następujących tematach: ,,Dyniowe słodkie przysmaki i kawy dyniowe”, ,,Pieczenie bezy i ciast czekoladowych”, ,,Świąteczne pierniki”, ,,Noworoczne przekąski”. Wszystko pod czujnym okiem certyfikowanych specjalistów. I co Wy na to? Jest MOC!!!

Mamy plan, że uroczyste otwarcie naszej kawiarni odbędzie się w styczniu 2022 roku ( a więc w miesiącu w którym celebrować będziemy piąty jubileusz RAFY), w dacie zbieżnej z obchodami Dnia Babci i Dziadka. I to właśnie nasi Dziadkowie będą naszymi pierwszymi ważnymi gośćmi 🙂

Tymczasem prace techniczne przy naszej kawiarni trwają. Pieczę nad wszystkim trzyma Pan Józek. I jak zawsze możemy liczyć na nieocenioną pomoc ze strony naszych Rodziców. Już dziś WIELKIE PODZIĘKOWANIA kierujemy do Pana Tomka- Taty Judytki i Arka. Duże buziaki od nas wszystkich! DZIĘKUJEMY!

O wszystkich kolejnych krokach będziemy informować w naszych postach. Trzymajcie za nas kciuki!