Dziś, w Dniu wszystkich Chłopaków, życzymy Wam, aby wyrośli z Was prawdziwi mężczyźni 🙂

RAFA zawsze z dużą uwagą celebruje święta najważniejszych osób. Dziś mogliśmy cieszyć się radością naszych chłopaków, gdy odbierali, przygotowane w tajemnicy przed nimi przez dziewczyny, prezenty.

ZOBACZCIE, jak nasze dziewczyny z Panią Basią i Panią Izą szyły ,,Zośkę” niespodziankę 🙂

Teraz można do nich dołączyć kluczyk albo ulubioną małą maskotkę i jest jeszcze bardziej kolorowo. Pani Joli baaaardzo, baaaardzo dziękujemy 🙂 🙂 🙂

Do prezencikiów typu ,,pyszne” nasze Panie dołączyły jeszcze grę w kółko i krzyżyk. A właściwie: żółty TIK-TAk, różowy TIK-TAK 🙂 Który kolor wygra? Super pomysł!

Naszych chłopaków zaprosiliśmy także do naszej RAFACAFE. Tu na każdego czekały czekoladowe muffinki, kolorowy deser galaretkowy oraz pyszny sok.

Ale wiecie, że zawsze dbamy nie tylko o żołądek, ale także o inne sfery naszego życia. W Dniu Chłopca szczególną uwagę zwracamy zawsze na ,,męskie granie”. W poprzednich latach były przejażdżki autami off-roadowymi, spotkanie z motocyklistą, spotkanie z dzielnymi strażakami i można by tak jeszcze wymieniać i wymieniać…

Dziś czekało na nas równie fascynujące doświadczenie. Mogliśmy postrzelać z prawdziwych łuków i to pod okiem bardzo doświadczonych trenerów łucznictwa z Zawady. Uczyliśmy się nie tylko, jak trzymać poprawnie łuk, jak naciągać strzałę, ale także właściwej postawy ciała podczas oddawania strzału i samego celowania. Uff! To wcale nie jest takie proste. Gdyby nie wsparcie Pana Jakuba i Pana Jana- naszych gości i trenerów, nie byłoby łatwo. Do wytężonego wysiłku zachęcali nas także zawodnicy szkółki łuczniczej: Pani Basia, Pan Łukasz, Pani Gabrysia, Magda- córka Pana Jakuba oraz Wojtek- syn naszej Pani Izy. Wszyscy byliście ŚWIETNI!!!! BRAWO WY!!!!

Naszym gościom raz jeszcze pięknie dziękujemy. Za poświęcony czas, uwagę, dobre słowa i niesamowitą uczącą zabawę. Przesyłamy uściski, z nadzieją na następne spotkania 🙂 🙂 🙂

ZOBACZCIE jak radziliśmy sobie z oddawaniem strzałów do celu.

To był cudowny dzień. Prawdziwie świąteczny, radosny, pogodny i słoneczny. Takie dni lubimy najbardziej 🙂